O pierogarni

Pierogarnia Bydgoszcz - Stolnica Kujawska

Znajdujemy się w bardzo dogodnej lokalizacji, w bydgoskim Śródmieściu, nieopodal Starego Miasta, w samym sercu biznesowego centrum miasta. To sprawia, że po drodze do nas jest wielu – zapraszamy w przerwie na lunch, na rodzinny obiad, na romantyczną kolację, Jednak, gdy z sił opadniesz, i przyjść do nas nie zdołasz pyszne jadło dowieziemy w mig: do domu, biura, pracy, mało, dużo, zimne, gorące, blisko, daleko, szybko, na konkretną godzinę, – co i jak chcesz, wszystko tylko po to, abyś był zadowolony.

Pierogarnia Stolnica Kujawska powstała z pasji gotowania, a w szczególności lepienia pierogów. Receptury powstawania naszych produktów wywodzą się z tradycji rodzinnej i zamiłowania do prowadzenia kulinarnego biznesu. Niegdyś 4 rodzaje pierogów z wody zamieniły się w pełną ofertę cateringową – pierogi z wody, z pieca, ziemniaczane i nie tylko.

Wszystkie farsze do pierogów są tworzone według szczegółowo opracowanych receptur. Składniki do pierogów są wysokiej jakości, dostarczane przez sprawdzonych dostawców.

Pierogi są lepione na świeżo przez wyszkolonych kucharzy tak aby smak i wygląd były zawsze wysokiej jakości. Do ciasta używamy tego samego rodzaju mąki, jest ona mieszana w specjalnej maszynie z resztą składników, po czym ciasto odpoczywa aby nabrac walorów smakowych.

Catering jaki oferuje nasza pierogarnia

Jeśli zaś planujesz imprezę okolicznościową lub spotkanie biznesowe, nawet dla 30 osób, i pragniesz, aby nie była ona nijaka, lecz wyjątkowa, to również dobrze trafiłeś. Ustal swój własny jadłospis, który sprawi, że Twoi znajomi na długo zapamiętają ten szczególny dzień. Skontaktuj się z nami osobiście lub telefonicznie, powiedz, jakie są Twoje oczekiwania, a my dołożymy wszelkich starań, aby zostały one spełnione.

Nasza Pierogarnia oferuje catering na terenie Bydgoszczy i okolic. Dostarczamy jedzenie do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. W ofercie cateringowej posiadamy szeroką gamę produktów, nie tylko pierogów. Przygotowujemy oferty indywidualne dla niestandardowych np. oferta dla firm na przerwy kawowe czy lunchowe. Dopasowujemy oferty do poszczególnych imprez okolicznościowych – eventy, spotkania biznesowe, bankiety, szkolenia. Dowóz usługi cateringowej obejmuje miasto Bydgoszcz i okolice.

Jedzenie z pasją...

Dążymy do tego, aby w naszym lokalu klimat starej kujawskiej chaty zapadał w pamięć równie głęboko, jak przysmaki, które przyrządzamy, dbając we wszystkim, co robimy, o zadowolenie naszych gości. Przekonaj się, że bajeczny wygląd Stolnicy nie oznacza, iż opowiadamy bajki. Zapraszamy do stolicy kujaw - Bydgoszczy, a tym, którzy nas odwiedzą, już teraz życzymy SMACZNEGO!

PIEROGARNIA Z KLASĄ  
 
 S  jak smaczne jadło fest dawane po domowemu, aż ślinka leci    
 T  jak tradycja, co w przepisach gości     
 O jak obżarstwo, z którego rozgrzeszamy     
 L jak lica naszych kelnerek, które z uśmiechem witają gości     
 N jak niezłomność w dążeniu do doskonałości 
 I  jak irytacja, gdy coś się nam nie uda 
 C jak ciasto, co farsz okrywa,  by razem niebo w gębie robić 
 A jak atmosfera, której nie zapomnisz na długo    

K jak kulinarne doskonałości, które nasi kucharze z sercem własnoręcznie tworzą 
U jak uczucie, które wkładamy we wszystko, co robimy 
J jak jadłospis, w którym pierogi królują: z wody, smażone, na słodko, wegetariańskie, drożdżowe, ziemniaczane, półkruche 
A jak aranżacja wnętrza, która do wystroju starej izby nawiązuje 
jak warta, którą pełnimy, by jakości potraw strzec jak oka w głowie 
S jak sakiewka twa, którą z rozsądkiem uszczuplić zamierzamy
K jak kelner,  co o mały napiwek pięknie prosi
A jak autor, który wszystkim życzy smacznego